arkadiusztoja

Zobaczymy ile modeli sprzedadzą - acz to nie zmiena faktu że rynki będą się w najbliższych miesiącach i latach bardzo zmieniały i kto nie będzie z nimi ten najprawdopodobniej będzie szorował po dnie. Świat się szybko zmienia i to co dziś jest na szczycie za kilka lat może być na samym dnie. Mam świadomość że ten post jest eksteremalnie ostry ale moim zdaniem to przyszłość za kilka lat która oczywiście może się zmienić bo każda firma może się zmienić o ile nie ma klapek na oczach.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.