~NIEWIELKI3

Do przedstawicieli ACC, VIA, Milamedia, Niezależnego, Poczty, banków i innych werbowników piszących na tym forum. Po stylu, sposobie, i sztuczkach, których używacie aby zwerbować klienta można wnioskować, że jesteście cynicznumi zapatrzonymi w kasę potworami i w żadnym wypadku nie mozna wam ufać, a zaufanie to podstawa w naszym biznesie. Po analizie waszych postów postanowiłem, żeby nie mieć kłopotów, że nigdy dobrowolnie nie przyłączę się do nikogo z was. Wolę zamknąć interes niż wiązać sie z wami. Mam was wszystkich gdzieś. Żegnam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.