~mirgag (CoM-TexT)

Posiadam dwa takie programy, które "robią biznes plany". Są drogie i działają tak: Wrzućcie jakiś tekst do translatora i przetłumaczcie go. Zobaczcie, co z tego wyszło. Tak właśnie działają te programy. Ponadto każdy szanujący się weryfikator biznes planów zna te programy i... na wstępie biznes plan opracowany na podstawie takiego programu wrzucany jest do kosza. Mam pytanie do Szanownego Państwa Przyszłych Przedsiębiorców. Jeśli dzisiaj chcecie coś za darmo, to prowadząc swój biznes też będziecie brać, nic w zamian nie dając?... Biznes nie na tym polega... Przedsiębiorca więcej daje, niż otrzymuje. Zamówcie u specjalisty biznes plan choćbyście mieli dzisiaj pożyczyć gdzieś pieniądze. Ta inwestycja się opłaca... I otrzymacie od specjalisty na pewno więcej, niż wydacie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.