~Gość z wczoraj i przedwczoraj

A ja myślę, że posty są na temat. Jeśli ktoś chce otworzyć punkt, to sobie poczyta, co się dzieje wewnątrz takiej firemki, bo piękną otoczkę na potrzeby sprzedaży produktu każdy może zrobić, no i może podjąć decyzję na współpracę z takim tworem bądź nie. Jak ktoś jest dobrym marketingowcem to sprzeda g..o w złotym opakowaniu i wmówi, że to sztabka czystego złota. A tu - możesz poczytać, czym ryzykujesz współpracę z tzw. siecią i co tak naprawdę mają w ofercie, bo jak pewnie zauważyłaś - wiele z tych ofert to marzenia uknute w chorych łepetynach, jak np.powiadamianie SMSem o wykonanym przelewie. Na dziś bank ma to jeszcze w sferze planów, przygotowań a oni już Ci proponują w ofercie - czyli łżą. Jak mogą mieć taką usługę, skoro ich bank jeszcze tego nie ma? Na Zachodzie za takie fałszywe oferty ludzie podają firmy do sądu. U nas to jeszcze jest mało popularne ale wkrótce nie będzie sobie można wypisywać w ofercie rzeczy, z takich czy innych powodów niemożliwych do zrealizowania.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.