Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2025-09-08 o godz. 18:30 ~Roger napisał(a):
> Daszek ty nie masz zielonego pojęcia co się dzieje z tą spółką a piszesz o ugruntowaniu barwy zielonej. Kurs poleciał na pysk po zmianie prezesa którego wcześniej wychowałeś pod niebiosa że to prezent z branży i zacznie się dziać. Jak na razie w samej spółce nie mogą się dogadać co do przyszłości a ty jak zwykle niepoprawny optymista patrzący przez mgłę
Roger fajnie, że sprzedałeś dziś swoje resztki.. ;) Gratuluję.
Mgła już powoli opada i widać wyznaczony cel strategiczny, jaki się rysuje na horyzoncie.krajowym i zagranicznym( wschodnim).. ;)
Co do byłego prezesa, nie przecze, że chwaliłem jego wybór, choć niekoniecznie kierunek w którym chciał podążać..
Zostań z nami, nie opuszczaj nas.. ;)