~TenTego

Podaj termin, kiedy inwestorzy get back planują swoją demonstrację związku z tą emisją programu superwizjer, oraz czy inwestorzy amber gold również planują demonstacje związku z orzeczeniem sądu z zeszłego tygodnia? Trzeba będzie połączyć te trzy demonstracje w jedną demonstacje inwestorów get back - amber gold - elektrim, razem nas będzie i z naszymi rodzinami ponad 100 tys ludzi. A to już Majdan! Naprzód kemont, akcjonarusze wszelakich spółek łączcie się! Jednocz akcjonariuszy i prowadź nas do zwycięstwa!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.