~www.programksiegowy.pl

Witaj, nie musisz mieć pełnomocnictwa, jedynie kto moze sie doczepic to allegro. Urząd Skarbowy nic do tego nie ma. No chyba ze to bedzie niezarejestrowany pracownik obslugujacy allegro. Ja na twoim miejscu i tak zalozyl bym firmowe konto... bo nawet jesli nie jestes w vacie to kiedys mozesz byc i wtedy od allegro dostaniesz fv a konta nie mozna zmienic pozniej np. z Jan Kowalski na Jan Nowak a od nowa zbierać pozytywne komentarze to też nie zabardzo myśle. Zapraszam do zapoznania sie z naszym programem ksiegowym pod - www.programksiegowy.pl jesli bedzie mial Pan problemu sluze pomoca na forum i pod 600 777 171

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.