~Kar

Cytuję:

Dobry wieczór,
jeżeli mogę to zadałbym kilka pytań podsumowujących: 
1. Dlaczego zakład nie pracuje?
2. Na kiedy jest planowany ponowny start zakładu?
3. Czy planowane prace remontowe zostały wykonane?
4. Na co zostało przeznaczone 107mln euro z tytułu gwarancji? 
Jak sobie pomyślę, że Koreańczycy walczyli z uruchomieniem zakładu, na pełną skale, przez tak długi okres czasu,  to liczenie na to, że ktoś teraz przyjdzie z zewnątrz i to uruchomi... Potrzebny jest lekki cud.
Nie wierzę w przypadek, nie wierzę w to, że Koreańczycy przez tak długi okres czasu nie potrafili sobie poradzić z wystartowaniem w pełnym zakresie zakładu. Nie chce snuć teorii spiskowych, ale nie zdziwię się jak za chwil parę znajdzie się tajemniczy inwestor i kupi zakład za grosze .
Zobaczcie jaka jest reakcja w mieście...czy słyszycie zaniepokojenie, irytacje? Ja nie.
Można poczuć ulgę, bo zakład przestał hałasować. Coś tu się nie spina, coś tu jest nie tak. Nie wierzę w to, że zakład dostałby  wszystkie odbiory, dopuszczenia przy tak dużej emisji hałasu. 
Wiem jedno my jako mieszkańcy, jako związkowcy i pracownicy powinniśmy zrobić wszystko by inwestycję uratować. Wiem, że bez wsparcia dużej polityki będzie trudno do tego doprowadzić.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.