~doradca

Witam Do Aneta Nie napisałaś o jakie dofinansowanie Ci chodzi. Dotacje czy pożyczki?. Po zatem wszystko zależy od tego jak masz obecnie status. Jeżeli jesteś studentem dziennym to obecnie żadne dotacje Ci nie przysługują bo nie ma żadnego programu, który by cię obejmował. Wejdź sobie na www.bierzdotacje.pl i zapisz się na newslettera. Jeżeli na rynku pojawią się kolejne programy unijne skierowane do studentów dziennych dowiesz się o nich jako pierwsza. Do piotraaaa Niestety działalność z sektora transportowego jest wykluczana z wszelkich możliwych dofinansowań unijnych na lata 2004-2006. Być może w latach 2007-2013 to się zmieni. Chyba, że myślisz bardziej o spedycji to zmienia postać rzeczy. W takim wypadku możesz wziąć udział np. w programie 2.2.1 Dotacja na innowacyjne inwestycje celem np. zakupu nieruchomości. O programie poczytasz sobie na bierzdotacje.pl Kontakt za mną: gg: 5079402 Uwaga: zmieniłem mejla doradca@wp.pl --> doradca@mikrokonsulting.pl Jeżeli ktoś pisał na tego pierwszego mejla to proszę o jego powtórne przesłanie na doradca@mikrokonsulting.pl. Tamto konto mam kompletnie ze spamowane. Tel. 502-627-625 P.S. Jeżeli ktoś ma pytania to proszę przesyłać je na mejla bądź przedzwonić (nie gryzę:-). P.S.2 Chętnie pomogę przy pisaniu biznes planu, wniosku itp. Zainteresowanych proszę o kontakt

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.