~Pozdrawiam

Dokładnie, tym bardziej, że o ile małe porozumienia (nie mające większego znaczenia dla przychodów spółki) nie muszą być podawane w ESPI, to większe już powinny być oficjalnie podane. Ostatnia umowa współpracy o ile się nie mylę była z Sensdx (nie o rozpoczęciu negocjacji czy poufności), a to był 2020 rok.. za który przychodu było 50 mln, a teraz mieliśmy 270 mln za ostatni rok. Czyli ciężko powiedzieć, że nowe umowy możnaby podpiąć pod te których nie trzeba oficjalnie publikować (270-50)/50 -> 440% wzrostuprzychodu. Kolejna sprawa to ta dziwna strona https://hub.tech/relacje-inwestorskie/ która świeci pustkami, a którą wymieniają w raportach jako strona dla nas akcjonariuszy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.