~Drab

Nie ma nikt dostępu do informacji o ile wzrośnie kurs, nikt tego nie wie w pełni, a nawet w 70%. Kolego witamy na forum ale proszę też żebyś rozsądnie pisał komentarze i nie bujał w obłokach, że coś wiesz. Możesz znać ewentualnie kogoś, kto ma dostęp do danych sprzedażowych, a jest tych osób może z 20 łącznie z dyrektorami Modivo poza samym CCC, kilkoma kierownikami od analizy danych i kilkoma ludźmi od kontrolingu i zarządzania cen. Liderzy/kierownicy danych działów sprzedaży mają jedynie cząstkowe dane i to nie każdego dnia, a tak zwane ad hoc przy konkretnym zapotrzebowaniu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.