~generał

Free - absolutnie masz rację ,że to rosja decyduje o pokoju . Niestety , to ogromna przewaga.

Co do tego czemu Trump tak postępuje , bo moja teza od kilku lat brzmi . Jest to klasyczna rozgrywka na gotowanie żaby .
Z jednej strony chinczycy biorą po taniości surowce plus uzależniają ruskich od siebie , z drugiej stromy USA zainwestowała w wojnę nie tracąc ani jednego żołnierza , a teraz gdy ruski ledwo zipie , stara się odzyskać wkład ( patrz umowa surowcowa ) . USA rozgrywa to koncertowo. Nic nie traci , a jeden z dużych przeciwników sam się eliminuje , czy też osłabia , wykrwawia.

Ruski przegrał geopolitycznie i nie tylko . Ślepy tego tylko nie widzi , a zwłaszcza polskie media , które myślą ,że rosja to milard ludzi i PKB 100 razy większe od Polski , gdy tak naprawdę tylko już x2 .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.