~wt

Dobra rada, będzie jeszcze się działo. I wydaje się, że niżej jak 8 gr już nie zobaczymy.

Nawet bardzo niekorzystne informacje jak ta 24 czerwca nie były w stanie obsunąć kursu.

Ci co posiadają większa ilość tego papierka wolą chyba w najgorszym przypadku poczekać do końca likwidacji i nie oddadzą tanio.

Aktualne zlecenia sprzedaży to w większości zlecenia o wartości 1500 - 2000 tys zł. Po prostu większość chce zarobić 10-12 % na małą kolacje.

Jakiś czas temu wywaliłem po 9gr. bo sądziłem, że po nieudanej licytacji pęknie 8 gr i zacznie się polne oddawanie po 7 gr. ale się pomyliłem i już powoli napełnia się mój pakiecik po 8gr.

Jak załaduję do końca to ruszam odpocząć.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.