~diagram

Dnia 2025-08-19 o godz. 13:05 ~Herald napisał(a):
> Binary to kompletnie niepoważna fima, ale ma kontakty z Ukrainą a dokładniej z ich wojskiem. To wystarczy, resztę ogarną Chińczycy. Wiesz ile dla 32 miliardowej firmy jest wart taki dostęp do pola działań wojennych?

Dokładnie o to chodzi. Nic dodać, nic ująć. Chińczycy zwęszyli sposób na ekspansję w okolice wojny na Ukrainie i na Europę. Kolejna firma tyle że większa i z lepszym towarem wchodzi do MBF jak Corey China do byłego T2P (obecnie Corey Europe) Zobaczie jak tam kurs wystrzelił w pół roku. Jest moc przed nami na wiele miesięcy :) Tu naprawde będzie się działo.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.