~Kol

Malina jak będzie wiecznie przypominał stare historie to mimo twoich chęć dalej będziesz uważany za kretyna. Napisz, jakie plany ma spółka, co budują, kiedy kończą i w jakim celu, gdzie i na jaki rynek planują wejść, kiedy koniec postępowań, kiedy ogłasza nową strategii itd. Na chwilę obecną z każdym wpisem się ośmieszasz i wzbudzasz tylko litość ludzi, że pracodawca nie dał ci wolnego w długo weekend. Chociaż raz pokaż, że jesteś kimś więcej niż zwykłym nagonem bez dostępny do przydatnych informacji w spółce. Każą ci tu pisać i warować, ale nie dzielę się z tobą żadnymi informacjami oprócz starych i nic nie znaczący, zacznij szanować siebie i swoją pracę. Mimo wszystko wypije twoje zdrowie. Miłej pracy,

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.