~szwejk

Dnia 2025-08-13 o godz. 13:21 ~JAnuary napisał(a):
> Logika podpowiada, że tutaj nie będzie wzrostów. Dlaczego?
> Zobaczcie. Żaden większy inwestor nie musi kupować od was akcji, bo Airway je po prostu dodrukuje. 
> CoOpera nie kupiła z rynku żadnych akcji - zostały dla niej dodrukowane. 
> Tiger nie kupił z rynku żadnych akcji - zostały dla niego dodrukowane. 
> Efekt?
> Mamy już ponad 100 milionów akcji! :-)
> Jeżeli pojawi się jakiś kolejny duży inwestor, to nie wygeneruje on wam wzrostu kursu, bo wtedy musiałby zbierać akcje z rynku. 
> Oni po prostu dodrukują dla niego akcji a poziom ceny zostanie taki sam. 
> Poważne spółki z branży:
> Synektik - 8 milionów akcji
> Genomtec - 14 milionów akcji
> KRKA - 30 milionów akcji
> Mabion - 16 milionów akcji
> Pharmena - 11 milionów akcji
> Cormay - 80 milionów
> Synthawerse - 70 milionów
> Poltreg - 4 miliony akcji. 
> Airway - 103 miliony akcji
> Zobaczcie na taki Poltreg - zerowe przychody jak na Airway ale aż roi się tam od funduszy inwestycyjnych. Tutaj żaden fundusz nie dotyka. Boją się? Może widzą, że spółka jest rozwadniana poprzez ciągły dodruk akcji na korzyść kapitału zagranicznego? Nie wiem.
>

To sprzedaj - jak w ogóle masz akcje i ....spadaj , a nie psuj nam zabawy .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.