~synaps

Dnia 2025-08-06 o godz. 17:38 ~darek napisał(a):
> oczywiście,że OK(I),jakie by one nie było,bo lepiej mieć ewentualność niż jej nie mieć,nie ma przecież przymusu otwierania takiego konta,tak jak nie ma przymusu posiadania akcji Energi,ale jeżeli ktoś faktycznie inwestuje 30 tys w 7 spółek,czyli średnio 4,5 tys na spółkę to zaczynam rozumieć dlaczego tak topornie idzie nam z Energą,czy komuś kto ma 500-1000 akcji Energi zależy na dywidendzie,nie,bo np,1 zł dywidendy to dla niego i tak "grosze",stąd różnice w podejściu inwestować,czy grać na gpw,itd,itd

Nie zależy??? Bzdura!!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.