~znawcaGPW

Dnia 2025-08-06 o godz. 14:48 ~difihuho napisał(a):
> Jak spolka ledwo zipala placili po 8 zl za akcje teraz gdy ma dofinansowanie oddaja po 3.6.Witamy na bananowej

Nie rozumiesz mechanizmu dofinansowania. Docelowo będziesz miał dziesiątki a jeśli zejdzie kurs na grosze pod ciężarem nowych akcji, setki milionów nowych akcji. Już tu pisałem, polecam prześledzić mechanizm na historycznych kursach centrozap, petrolinvest, braster. Na tą chwilę w ten sposób się finansuje lmgames z NC.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.