~Keosida

Witam. Jestem tu nowy i przyglądam się spółce. Z raportu za 2024 rok wyłania się mieszany obraz Noviny. Największymi wyzwaniami są zarządzanie płynnością (co pokazują ujemne przepływy pieniężne), udowodnienie rynkowi zdolności do trafnego prognozowania wyników oraz skuteczne zarządzanie ryzykiem kredytowym w miarę wzrostu portfela pożyczek. Sukces spółki w najbliższych latach będzie zależał od tego, czy uda jej się pozyskać dalsze finansowanie i efektywnie zarządzać rosnącą i coraz bardziej zdywersyfikowaną działalnością. Czy zgadzacie się z moją opinią?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.