~Iam

Tej Pani by się przydał dobry psycholog. Szkoda komentować. Tacy ludzie padają ofiarą własnego ego. Podkreślam własnego. Gdy już jest po wszystkim nie potrafią przyznać się do błędu tylko szukają winnych dookoła. W tej chwili ona szkodzi sobie najbardziej. Nikt z taką osobą nie będzie chciał współpracować w przyszłości. Ogarnijcie się bo spory i waśnie do niczego dobrego nie prowadzą. Mówię do obydwu stron. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.