~KER

Ciekawa sytuacja na TEXT.Świeca prospadkowa ,ale mamy też najwyższe zamkniecie od półtora roku.Obroty to potęga,co tu jest grane? Sprzeczne sygnały przy maxach. Dolar sie umacnia,to plus dla TEXT.Jakie minusy?To zgaszenie wzrostów, na close.Ciekawe jest to ,ze pol godziny do zamknicia i ktoś troche znizył kurs.Albo to jest blef,albo ktos wiekszy rozgrywa tą spółkę.Cos tu nie gra,albo inaczej ,ktos ściemnia...albo ktos chce nas ubrac ,albo...?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.