~BP

https://www.youtube.com/watch?v=OVpDke9FiS8

W tej specjalnej rozmowie inwestycyjnej Evan Bleker i Ovidiu Voica omawiają polskie akcje gier wideo 11 Bit Studios, badając ich potencjał wzrostu, ostatnie wyzwania i krajobraz branży gier. Zagłębiają się w godne uwagi tytuły spółki, w tym Frostpunk, oraz możliwości inwestycyjne, jakie ona oferuje. Rozmowa dotyczy również trudności technicznych napotkanych podczas połączenia, podkreślając znaczenie niezawodnej technologii w komunikacji.

11-Bit Studios to polska spółka z branży gier wideo o niewielkiej kapitalizacji. 
Firma ma potencjał wzrostu pomimo ostatnich wyzwań. 
Frostpunk jest jednym z ich najbardziej udanych tytułów. 
Branża gier ewoluuje dzięki kreatywnemu podejściu. 
Inwestycja w 11-Bit Studios może z czasem przynieść znaczące zyski. 
Ovidiu uważa, że spółka jest obecnie niedowartościowana. 
Rozmowa dotyczyła kilku kwestii technicznych, podkreślając potrzebę dobrej technologii. 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.