~Ycu

Słuchaj koleś.Pętasz sie tu i nie tylko tu z tymi wyswiechtanymi frazami typowego pieniacza.Ulubiony tekst: braki w jezyku polskim.Gość sie uważa za erudyte.Mnie uczył polskiego już też pare razy.Facet ma taki histerycznie wściekły sposób reagowania na krytyke. Poiu piszesz że on obraża.Bez przesady.To tak jakbys obrażał sie na gęś bo próbuje uszczypnąć.No gesi tak mają.Wiemy jednak jak konczą.W galarecie,w poduszce ect.Znamienne jest to, że żaden z tych gosci ani razu nie poszedł na propozycje pokazania ile papieru, o którym pisze maja.Maja pelne gęby frazesów.To pewne. Blado by wypadli?.Nie wiem poza tym dlaczego Malediwy ,o których zresztą nikt tu nie wspominał, miałyby byc takim szczytem marzeń?Po pierwsze nudne, po drugie każdy może sobie na nie pozwolic.Nastepny wyświechtany ,szczególnie glupi ( też jego ulubiony) tekst

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.