~Prądozaur

Po mojemu to najgorsze dziadki siedzą we łepetynkach i to pustych jęczących spekuskoczków, którzy nie rozumieją, że bez dużych obrotów wynikających z dostatecznej wielkości spółki, nie będzie nagłych wzrostów i spadków... Gwałtowne wydarzenia jak nadzwyczajne zyski czy pandemia mogły chwiać ogromnie kursem, ale na co dzień to są lata stabilnego rośnięcia w cieniu bardzo płynnego KRUK... Komu ciężko tu cierpliwie czekać i zbierać dywidendy coroczne, niech hyca gdziekolwiek i nie jęczy, bo to i słabe merytorycznie i źle świadczy o poziomie wiedzy konkretnej osoby z jednej strony nt. samego VINDEXUS i ogólnych reguł rządzących rynkami finansowymi... Pozdrawiam wszystkie niemarudzące cierpliwe Smerfy, bo żeby trafić na nagły wzrost kursu w miesiąc, trzeba być gotowym na trzymanie kupionych akcji choćby i 10 lat :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.