Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dlaczego zarzad Energa publicznie nie powie o niby niekorzystnych umowach tylko robi przecieki do politykow ...z pozytywów sprawdzałem do tej pory nie ogłoszono konkursu na syanowisko prezesa Orlen Energia
9 lipca, 2025,Według ustaleń money.pl rekonstrukcja rządu Donalda Tuska oznaczać ma m.in. likwidację Ministerstwa Aktywów Państwowych (MAP) i przejęcie nadzoru nad strategicznymi spółkami przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Plan zakłada też powstanie dwóch dużych resortów: gospodarczego i energetycznego, które mają przejąć rozproszone dziś kompetencje.