~anty

„Dziewięciu na dziesięciu Rosjan na pewno zginie”. Gwardia Narodowa mówiła o ważnej przewadze nad wrogiem na froncie.
Rosyjscy okupanci mają znaczną przewagę w liczbie dronów na światłowodach , ale ukraińscy obrońcy przewyższają ich umiejętnościami.
Poinformował o tym na antenie teletonu „Edenii nowiny” szef służby bezzałogowych statków powietrznych 13. brygady Gwardii Narodowej Igor Rajkow.
Według niego, w taktyce wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych wyposażonych w światłowody, myśliwce Gwardii Narodowej mają przewagę nad wrogiem.
„Obecnie nasza brygada dysponuje wystarczającą liczbą dronów światłowodowych i wykonują one prawdopodobnie połowę misji, które obecnie wykonują drony FPV” – zauważył.
Dzięki światłowodowym bezzałogowym statkom powietrznym ukraińscy obrońcy tworzą tzw. strefy zagłady — czyli strefy bezwarunkowego zniszczenia.
https://u.newsua.one/uploads/images/default/4379_fsytnkcwqaa3ure.webp
„Znaczenie strefy śmierci polega na tym, że wróg jest zmuszony przemieszczać się pieszo co najmniej 20 kilometrów do linii kontaktu bojowego. I to przez dość długi czas, dwa lub trzy dni, z opóźnieniem w przeładunku schronów po drodze i wysokim ryzykiem śmierci, aż dotrze do linii frontu. Podczas gdy wróg przemieszcza się w kierunku linii frontu, ośmiu lub dziewięciu na dziesięciu z pewnością zginie” – wyjaśnił szef służby bezzałogowych statków powietrznych 13. brygady NGU Charter.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.