Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Przeczytaj jeszcze raz raport CLC bo tam jest wyraźnie napisane, że za tyle poszły farmy i magazyny należące do CLC a nie Salue należące do SLT.
Sprzedać Salue mógłby tylko SLT i taka informacja musiałaby pójść raportem bieżącym jako informacja poufna cenotwórcza za której ujawnienie są wielomilionowe kary a może nawet odsiadka, więc nikt przy zdrowych zmysłach by o tym nie pisał na forum.