~kenaj52

Ddd . Czytaj to co ja piszę a nie co chcesz przeczytać. Nie pisałem, że mnie nie interesują odpowiedzi ministrów. Napisałem, że zwracanie się do nich nie posunie spraw do korzystnego rozwiązania ( użyłem ogólnie znanego idiomu, "że to w kij...dmuchał). Jeśli coś Tobie odpowiedzieli lub znasz odpowiedź udzieloną komuś innemu to po prostu ujawnij to na forum. Co do pisania pism to przez 6 lat pilotowałem zgłoszenie w prokuraturze przestępstwa PP z art.296. wymagało to sporządzenie kilkunastu pism. Twój zarzutu, że od wszystkich czegoś wymagam jest absurdalny. Jedyne czego oczekuje to informacji od aktualnego zarządu (czyli Grzegorza Kuriaty) co się w sprawie dzieje lub ewentualnie co się będzie dziać.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.