~Stefan17

Aktualizacje – zwłaszcza patch 1.1 i darmowy update z maja 2025 – znacznie poprawiły odbiór Frostpunka 2.
Gra przeszła od ostrych krytyk po premierze, przez mieszane oceny, do bardziej zrównoważonych i pozytywnych recenzji.

Obecnie dominuje opinia, iż 11 bit Studios słucha graczy, reaguje na feedback i rozwija tytuł w kierunku spójniejszym z duchem pierwszej części.

Tak też jest przy The Alters, gdzie spółka działa aktywnie i komunikuje się z graczami.

Na podstawie tego, śmiem sądzić, że monetyzacja The Alters, oraz FP2 dopiero przed nami.

The Alters jest dostępne w abonamencie, lecz dodatek już nie, co powinno skłonić graczy nawet grających w ramach abonamentu do zakupu podstawki wraz z dodatkiem. Pozdrawiam w te upalne dni i niezapominajce o czapkach :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.