~agencja

Nie. Przejście na jeden albo dwa fixingi zamiast notowań ciągłych to zawsze jest wizerunkowa katastrofa dla spółki. Takich akcji nikt nie kupuje poza wytrawnymi inwestorami, którzy mają dobrze określone plany względem spółki. Po pierwysz kilku sesjach obrót spadnie do zera. Dlatego w pierwotnym komentarzu napisałem "strata całkowita" bo z tego będzie bardzo trudno wyść, chyba, że po ekstremalnie niskich cenach. Zaczynam się zresztą zastanawiać, czy nie o to w tej całek "akcji" chodzi, żeby przejąć spółkę za grosze. To jest idealny moment - spółka jest w ciężkiej (na tyle, żeby nie była inwestycyjie atrakcyjna) ale nie krytycznej sytuacji (na tyle, żeby w pare lat można z niej zrobić dochodowe przedsiębiorstwo).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.