~Weteran

Nie będą trzymać tych 7,8 mln akcji... nie stać ich. Komuś je dadzą. Oczkowski ma tylko 6,6mln akcji. 7,8 mln akcji to jest niecałe 8% wszystkich akcji. Aktualnie SBE nie ma żadnych możliwości pozbycia się swoich akcji... ŻADNYCH. Z prostego powodu... kurs szoruje po dnie, więc sprzedawali by je za grosze, a wyniki też są mierne. W zeszłym roku dali sobie i ziomalkom premię w akcjach bo inaczej zaczęli, by pewnie odchodzić. W tym roku to już nie przejdzie. Muszą znaleźć chętnego który nawiąże współpracę... i to dużą firmę. Nie sądzę aby te akcje dostał nowy członek - Andrysiak, bo on nie przyniesie klienta, choć możliwe że polepszy im produkt. SBE ma kadrę ale nie ma hitu i jest do bani z marketingiem a Kierule w mojej ocenie dawno stracili nosa. Owszem ma zamówienia ale jest jak podwykonawcę który musi robić po taniości, bo inaczej nic nie dostanie, dlatego takie słabe mają przychody przy takiej ilości ludzi. W mojej ocenie te akcje to zwyczajnie łapówka dla dużej firmy która obieca im kontrakt. Inaczej tego nie widzę, bo aktualnie to pusty papier bez wartości.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.