Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Magdalena Bielak, menedżer PR BZ WBK AIB Asset Management S.A.
Niestety na tym etapie nie udzielamy żadnych informacji nt. naszej decyzji w sprawie wezwania na akcje bankiera. Jesteśmy w trakcie analizowania za i przeciw tej możliwości. Oczywiście zasadniczym kryterium jest cena.
Paweł Homiński, CFA Fund Manager, Noble Funds TFI S.A.
Wezwanie do sprzedaży akcji Bankier.pl potrwa do końca lipca 2009 roku. Z pewnością nie ma powodu, by podejmować decyzję o sprzedaży akcji po zapronowanej przez Naspers cenie wcześniej. Sytuacja może się bowiem zmieniać dynamicznie, a historia przejęć i wezwań sprzedaży pokazuje, że niewykluczone jest ogłoszenia kontrwezwania przez inną stronę potencjalnie zainteresowaną przejęciem Bankier.pl Notowania spółek "mediowych" (TVN, Agora) rosły ostatnio na warszawskiej giełdzie i oczekujemy, że ta poprawa znajdzie odzwierciedlenie w cenie nabycia akcji Bankier.pl przez inwestora strategicznego.
wiecej na:
http://www.internetstandard.pl/news/346264/Naspers.przejmie.Bankier.pl.i.zintegruje.go.z.Allegro.html