Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Mirek kłamczuszku!!!! Rafako nie dostanie 700 mln zł tylko ARP-(znasz ten skrót? ;)). Tym samym to on będzie rozdzielał kasę za dla Rafako i Rafmetu w udzieleniu im pomocy. Więc twoja dezinformacja została obnażona.
https://biznes.pap.pl/wiadomosci/firmy/rzad-przekaze-ponad-700-mln-zl-do-arp-srodki-posluza-min-na-pomoc-spolkom-rafako-0