Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Czyli co, zmienili sposób księgowania, zaniżyli tym samym zysk za 2024, a w kolejnych okresach będzie on sztucznie zwiększony? Ciekawe zagranie pod pompowanie kursu... zagranie jak na Będzinie, ale w innej skali xd
Spółka może raportować wyższe zyski w 2025 r., nawet jeśli nie zwiększy skali działalności, właśnie przez efekt „nadrabiania” przychodów przesuniętych z 2024 r.