Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No to i ja dorzucę kilka słów o Expanderze.
Przepracowałem prawie 2 lata i faktycznie robiłem już za weterana :) Najlepiej było na spotkaniu integracyjnym, gdzie spotykałem po roku czasu 2-3 osoby ze szkolenia wstępnego, które liczyło 16 osób.
Z aktywnym pozyskiwaniem klientów to nigdy nie biegałem z ulotakimi ani nie dzwoniłem po książce telefonicznej. Jedynie baz klientów. Generalie było ok
Praca pozwoliła mi na poznanie wielu ciekawych ludzi (zarówno w firmie jak i klientów), ale zarobki były niskie (podstawa) + prowizja też nie za wysoka.
Pozdrawiam