~kertz

Może i nie ma partneringu ale średnie wynagrodzenie zarządu w 2024 to 400 tysięcy PLN, a członka rady nadzorczej 120 000 PLN.
Dodatkowo w lutym 2025 roku w ramach Programu Motywacyjnego 2022-2025, w związku ze spełnieniem się warunków, Panu Marcinowi Szumowskiemu, Panu Sławomirowi Broniarkowi, Pani Agnieszce Rajczuk oraz Panu Zbigniewowi Zasłonie zostało zaoferowanych do objęcia po 18.000 akcji, a oferty zostały przyjęte. Ponadto Piotr Iwanowski objął w ramach programu motywacyjnego 20.000 akcji.

Dobre i to!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.