~Pytam

W terminie do 16-tego maja Techstreet przeprowadzi badanie due diligence mPay. W przypadku potwierdzenia dalszego zainteresowania nabyciem akcji w kapitale zakładowym mPay oraz dalszym finansowaniem rozwoju mPay Techstreet przedstawi Grupa Lew oraz innym akcjonariuszom propozycję ceny za akcje mPay. Strony nie są zobowiązane przedstawić Oferty ani nie są zobowiązane do jej przyjęcia. Techstreet w przypadku potwierdzenia dalszego zainteresowania nabyciem akcji w kapitale zakładowym mPay oraz dalszym finansowaniem rozwoju mPay Techstreet chciałby w terminie do 31.05.2025 roku w każdym z Wariantów odkupić 9,9% akcji od Grupa LEW. List intencyjny zostaje zawarty do dnia 30 czerwca 2025 roku.

Jak odkupuje się to raczej w pakietach lub/i umowa cywilnoprawna.
A to czym dowiedzieliśmy się wczoraj, z dwóch opublikowanych informacji, to typowe sypanie a nie zbieranie. Przy zbieraniu kurs by tak mocno nie spadł.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.