~No

Dlaczego raport ma ograniczone znaczenie teraz: 1. Fuzja z Niewiadowem całkowicie zmieni strukturę i skalę działalności PGM SA: Obecne wyniki finansowe PGM to tylko „przedsionek” większej całości. Po przejęciu, PGM stanie się nowym podmiotem operacyjnym z dużo większymi przychodami i aktywami (grupa Niewiadów ma realną produkcję wojskową i cywilną). 2. W poniedziałek na WZA mają zostać przegłosowane emisje akcji, zmiana nazwy i zarządu: Giełda wycenia przyszłość, a nie przeszłość – inwestorzy będą kalkulować, ile „nowa PGM” będzie warta po połączeniu. Strata w 2024 r. traci znaczenie, jeśli nowa grupa będzie rentowna. 3. Wejście inwestora (Fidera) i 250 mln zł finansowania to główny news: Pokazuje, że instytucjonalny kapitał wierzy w potencjał skonsolidowanej grupy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.