~Masakracja

Czemu nie napiszesz trampolina i rakieta grupy marzycieli ? Piszesz zlbliza się czas, czego czas? W lipcu w pół roku czekalista n partnering, potem na parka, jak park wyszedł to Bóg wie na co, Tera co się zbliża ? Partnering? Przecież prezio nie powie że nie będzie partneringu to co jak nie będzie to co się zbliża, dalsza niewiadoma ? Jak wyszedł park to większość tego forum spekulowała jak się otworzy i po ile, 32 to tu latało jak szło, a obecnie kurs niżej niż przed ogłoszeniem niesamowitego na skalę powiatu wyniku. Dalej bądźcie marzycielami, piszcie że jest super hiper. Tutaj pewnie wyniki były źle przeprowadzone i nikt tego nie weźmie, bo innego powodu nie widzę skoro wyniki były tak dobre :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.