Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ciekawie będzie cały ten rok ! Niewątpliwie posiadacze akcji są pozytywnie w szoku, a z kwartału na kwartał musi być tylko lepiej więc nikomu nie trzeba tłumaczyć co będzie !!!
Dodatkowo chciałbym przypomnieć, ze oprócz zakładu który już produkuje kończony jest następny !!!
Każdy niech robi jak uważa, a ja zaryzykuję i wchodzę tutaj na 100%. Nikogo na nic nie namawiam, a osoby stukające się w głowę niech zamiast głupio komentować zapiszą sobie tego posta i pogadamy najpóźniej w pierwszym półroczu 2027 roku. wtedy zobaczymy kto miał rację, może wcześniej.