~spek

Moment jest taki, że byłoby nie fair przedstawiać sytuację efektu w pozytywach. Dlatego chodzi o to aby skupić się na obecnym tutaj akcjonariacie. Rozmawianie wyłącznie o głòwnych akcjonariuszach jest nie fair, bo pozostali stanowią tutaj 55% a na pewno min. 20%. Myślę, że akcjonariusze dostrzegają wizję konsolidowania wokòł porozumienia. Na ten moment taki krok wydaje mi się jedyną szansą. Jeżeli porozumienie jest otwarte to ufam, że to jest moment w ktòrym może powiększyc siłę.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.