~Olek

Ciekawa odpowiedź, bardzo dyplomatyczna. Widzę to trochę inaczej, z San Francisco wiele razy wracali z pustymi rękami więc dlaczego teraz miało by być inaczej? Po co czekać na spekulacje skoro na chwilę obecną jest reko i śmiało do tego poziomu mogą podciągnąć a dalej trzeba czekać na informację jakie pojawią się ze spółki. Walne może być interesujące, wyniki kwartalne, informacje o emisji i ewentualnym inwestorze, cięcia stóp % bo dają możliwość na rozwój firmy i inwestycje w rozbudowę mocy produkcyjnej co się przekłada na obniżenie kosztów produkcji. Oczywiście kolejne umowy na zlecenia. Zbliżamy się do momentu obniżenia kosztów produkcji i transportu przez wiele czynników. Więc może w końcu będą bardziej konkurencyjni na rynku.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.