~Trader_27

Mądry ruch finansistów w Spółce. NC Alert to było mocne potknięcie ale dobrze że ogarnęli temat. Jeden kamień milowy do przodu... może Spółka wróci na swoje tory.

Na plus to, że robią to w kontakcie z biegłym.
"ostateczna weryfikacja tych działań nastąpi dopiero w momencie otrzymania opinii biegłego rewidenta o jednostkowym oraz skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Spółki i Grupy kapitałowej"

"Dodatkowo, Zarząd informacyjnie wskazuje, że niniejsza zmiana w sposobie prezentacji Emitenta stanowić może także podstawę dla Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych do przekwalifikowania Spółki w ramach kwartalnej rewizji portfela indeksu NCIndex z segmentu NC Alert do segmentu NewConnect Base."

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.