~vision

no ładnie, a to dopiero początek! :)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 19 Numer raportu / 2009 Rok Pole, w które można wprowadzić dodatkowe oznaczenie numeru raportu.

Data sporządzenia: 2009-05-29
Skrócona nazwa emitenta
VIRTUAL VISION S.A. Pole zostanie uzupełnione automatycznie po wypełnieniu arkusza z informacjami o podmiocie i ponownym otwarciu arkusza raportu.

Temat
Zmiana stanu posiadania, nabycie znacznego pakietu akcji.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Treść raportu:
Zarząd Virtual Vision SA niniejszym informuje, że otrzymał od VAP Video Art Production GmbH zawiadomienie z dnia 28 maja 2009 do Komisji Nadzoru Finansowego o treści: "Na podstawie art. 69 ust. 1 p. 2 i ust. 4 p. 1-3 i 5-6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. Nr 184 poz. 1539 z późn. zmianami) VAP Video Art Production GmbH niniejszym informuje, iż w dniu 28 maja 2009r w wyniku realizacji Umowy cywilno-prawnej VAP Video Art Production GmBH dokonała zakupu 5.000.000 akcji uprzywilejowanych serii A po cenie 0,24 PLN za każdą akcję. Przed zawarciem ww transakcji VAP Video Art Production GmbH posiadała 26.000.000 akcji (25.000.000 akcji serii A uprzywilejowanych i 1.000.000 akcji zwykłych), ich procentowy udział w kapitale zakładowym spółki wynosił (34,29%), liczba głosów z tych akcji była równa 51.000.000, co po uwzględnieniu zastawu rejestrowego na 5.000.000 akcji serii A, które dawały prawa do wykonywania dodatkowych 10.000.000 głosów, stanowiło łącznie 61.000.000 głosów, których udział w ogólnej liczbie głosów w Spółce wynosił 57,64%. Po zawarciu ww transakcji Video Art Production GmbH posiada obecnie 31.000.000 akcji (30.000.000 akcji uprzywilejowanych serii A i 1.000.000 akcji zwykłych), ich udział w kapitale zakładowym spółki wynosi 40,89%. Liczba głosów z tych akcji jest równa 61.000.000, a udział w ogólnej liczbie głosów w Spółce wynosi 57,64%."

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.