~Kw

W sumie to nie wiadomo co z tym nowym IP, mamy jakąś tapetę z dźwiękiem. Nic więcej. Ciekaw jestem o co tu chodzi? Szukają inwestora do emisji (czy go nie mają?) a nic więcej nie pokazali (może dlatego nowy inwestor nie znajdzie się?). A może mają dlatego nic więcej nie widzimy bo inwestor już wszystko widział. Raport pokazali spoko ale zostal zasypany. Strasznie dużo niewiadomych. W sumie to nawet niewiadomo kto sypie bo niżej jak dzisiejszy kurs był tylko chyba ze trzy razy więc tu wszyscy albo wiszą albo myślą czy w to wdepnąć. Nie wiem co teraz o OML myśleć poza jakością tego co zrobili/stworzyli do tej pory.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.