~zmęczony

Jakie będą wyniki, czas pokaże, na razie scenariusz ten sam co od kilku lat, mała lub czasem większa podbitka i osuwanie się powolne. Może zjedziemy do bazy dziś a może za tydzień-dwa, ale na razie na to mi wygląda. A prawie za każdym razem gdy WIG20 na czerwono, MSW ma jeszcze większe powody do szybszego opadania i łapania boczniaka. Tutaj musiałoby być pierd. nięcie tak ze 3-4 mln obrotu, żeby ktoś potem tego pilnował. A tak to warzywniak.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.