Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Synthasia zapowiedziała molekułę BOMBĘ. I jest molekuła. Cały czas mówimy o dutasteride. Jakoś inną molekułą Synthasia do tej pory się nie pochwaliła.
Tyle, że żadnej BOMBY z tej molekuły nie będzie. Ten dutasteride znany jest od 20 lat.
Pierwszy zarejestrował go w 2008 roku GSK. Od tamtej pory na rynku polskim dorobił się wielu kolegów i koleżanek. Dutasteride zarejestrowany jest w Polsce pod następującymi nazwami handlowymi:
* Adatut; firma Adamed
* Avodart: GSK GlaxoSmithKline
* Dutafin; +pharma arzneimittel
* Dutazyr; Aristo Pharma
* Findarts; Aurovitas Pharma Polska
* Landulosin; G.L. Pharma
I w to towarzystwo wkracza Synthasia ze swoim DAVOSTER. Narody i ludzie klękajcie!
Czegóż Synthasia nie zrobi, aby omamić inwestorów. Jest NOWA MOLEKUŁA, wybrana spośród 42, jak to piał zarząd. Zobaczymy ile na niej Synthasia zarobi. W Q4 2024 nie zarobiła na niej nic. Teraz czekamy na wyniki za Q1 2025