Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Z TAKICH UMÓW WYNIKA, ŻE MEDTECH ZDECYDOWANIE WYŻEJ JEST CENIONY
zagranicą niż na własnym rynku przez akcjonariuszy. Co istotne, poza większą rozpoznawalnością na świecie GPC Medical pracuje na niższych marżach (ok. 7%) niż Bonetech (ok. 15%) - co napewno przełoży sie i na obrót Medtechu jak i na zyski z tej współpracy. Kiedy my siedzimy przed kompem, zarząd pracuje, poci się w Indiach i kontraktuje się z korzystniejszym dla wyniku finansowego partnerem.
Porównanie firm GPC Medical Ltd i Bonetech Medisys Pvt Ltd pod względem przychodów oraz pozycji rynkowej w sektorze ortopedycznych implantów i instrumentów chirurgicznych w Indiach: