~hmm

Dnia 2025-05-04 o godz. 15:16 ~Obserwator napisał(a):
> Ale byłoby zdziwienie, gdyby wyciągnęli na 100zl. Po tylu latach kiszenia to byłby sztos.

nie mysl publicznie bo tak moga zrobic....to i tak byloby 1zl /nie wliczajac scalenia 100 -> 1/....to czy i przez ile pomnozymy obecny kurs zaleze bezposrednio od orzeczenia TA w Waszyngtonie...wskaznik A/D od kilku miesiecy we wzroscie...kurs horyzontalnie...dalej kazdy sam niechaj analizuje i wyciaga wnioski...na wlasna odpowiedzialnosc...mozna tez rzucic moneta lub odpuscic...jakie to proste i jest wybor...i tak maksymalnie zyskaja nieliczni...straca prawie wszyscy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.