~Zenekk

Dnia 2025-05-04 o godz. 20:04 ~Denis napisał(a):
> Tutaj będzie zapewne to samo

Nie popieram działania KNF w takich przypadkach i w taki sposób.

Nie ma sprawozdania finansowego poświadczonego przez biegłego, to cios w głowę: zawieszenie notowań.
KNF powinna wysłać jakiś komunikat ostrzegawczy. W stylu: jeśli w ciągu 4 tygodni nie napłynie opinia biegłego, to out.

Kto był teraz na majówce, ten się może zdziwić. A kto pojechał na przedłużoną majówkę, to po powrocie może oczu nie otworzyć ze zdziwienia.

KNF takimi decyzjami bez ostrzeżenia nie daje szansy inwestorom podjęcia decyzji: zrzucam się, zamykam pozycję lub strachy na lachy: dobieram.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.